Uudised

Technogym on valitud Tokio 2021.a suveolümpiamängude ametlikuks seadmetarnijaks

Tokyo 2020,  olümpia- ja paraolümpiamängude korraldajakomitee, on valinud Technogym’i Tokio 2021.a-l* toimuvate olümpiamängude ametlikuks tarnijaks.

Võta meiega ühendust

TECHNOGYM S.p.A. on alla kirjutanud lepingu Tokio olümpia- ja paralolümpiamängude korraldajakomitee, Tokyo 2020-ga,  et toimib koostööpartneri ja ametliku treeningseadmete tarnijana  2021.a-l toimuvate suveolümpia- ning paraolümpiamängudel.

Olen rõõmus ja uhke, et Technogym on jälle – juba kaheksandat korda – valitud olümpiamängude ametlikuks ning eksklusiivseks seadmetarnijaks. See on meile märk sellest, et Technogym loob ala turuliidrina innovatiivsemaid lahendusi heaolu ning spordi valdkonnas. Jälle kord leiab tõestust, et “Champions train with Technogym” ehk parimad treenivad Technogym’iga. See tugevdab ka Qicraft’i missiooni “Activating people”.

Farhad Jabbari, CEO, Qicraft Group

Technogym on maailma juhtiv treeningseadmete tarnija

Technogym on olümpia- ning paraolümpiamängude ametlik tarnija olnud juba seitse korda.  Igapäevaselt harjutab Technogym toodetega üle 50 miljoni inimese ümber maailma.

Tokio 2021.a-l toimuvatel olümpiamängudel toimetab  Technogym treeningseadmed 30 harjutuspaika, kaasa arvatud olümpia- ning paraolümpiakülad, võistluspaigad kui ka võistlejate treeningpaigad, kus nad saavad treenida enne võistlusi kui ka nende ajal.

Olümpia- ning paraolümpiamängude peamine treeningkeskus asub Harumi ranna-alal Tokios. See on  võistlejate kasutuses kogu mängude kestvuse ajal. Peamine treeningkeskus varustatakse laia Technogym treeningseadmete valikuga vastamaks iga spordiala vajadustele. Tokio olümpiamängude ajal pääseb üle 10 000 olümpiasportlase ning 4000 paraolümpiasportlase treenima parimatel ning innovatiivseimatel seadmetel aeroobse, jõu- ning funktsionaalse treeningu aladel.

Tokio 2020 ametlikud maskotid

Tokyo 2020 komitee president Yoshiro Mori on valiku üle rõõmus:

”Oleme Technogym’i seadmetarnijaks saades rõõmsad. Technogym on juba seitsmel aastal toimetanud vahendeid treening- ning võistluspaikadesse, millega võistlejad saavad ette valmistuda ning saavutada oma parim sooritusvõime. Loome Technogym’iga koos Tokio olümpiamängudel keskkonna, kus võistlejad saavad tipptasemel soorituda. ”

Technogym’i asutaja Nerio Alessandri vastab:

“Meil on väga suur uhkus olla Tokio 2020 olümpia- ja paraolümpiamängude ametlik tarnija. Töötame Technogym’is iga päev selle nimel, et luua innovatiivseimaid tooteid toetamaks atleete  eesmärkide saavutamisel.  See tähtis saavutus kujutab endast võitu kogu Technogym-tiimile.”

Loome Technogym’iga koos Tokio olümpiamängudel keskkonna, kus võistlejad saavad tipptasemel soorituda.

Yoshiro Mori, Tokyo 2020 president

Heas seltskonnas

Tokyo 2020  67-le koostööpartnerile lisaks on olümpiamängudel üheksa globaalset partnerit: Alibaba, Atos, Bridgestone, Coca-Cola, Omega, Panasonic, Procter & Gamble, Toyota ja Visa.

Technogym on tippsportlaste valik

Aastal 1983 asutatud Technogym on maailma juhtiv jõusaaliseadmete ning nendega seonduvate tehnoloogialahenduste tarnija ning tootja. Technogym lahendusi on laialdaselt kasutusel nii jõusaalides ja spordiklubides, ettevõtetes, hotellides ja spa-des, tipp-spordis kui ka kodudes.

Technogym pakub täiusliku valiku aeroobse, jõu- ning funktsionaalse treeningu seadmetest. . Technogym’il on üle 2300 töötaja ning 14 globaalset tütarettevõtet. Technogym on esindatud enam kui 100 riigis, kus üle 80 000 jõusaali ja 300 000 kodu on varustatud Technogym seadmetega. Technogym on spordivaldkonnas tuntud bränd ja olümpiamängudel võistlevate koondiste ning sportlaste pikaajaline koostööpartner.

Ka valik järgmistest organisatsioonidest teevad Technogym’iga tihedat koostööd: Real Madrid CF, Juventus FC, Milan AC, Paris Saint Germain, US Tennis Federation (USA tenniseliit) ja PGA Golf Tour.

*Algselt 2020.a-l toimuma pidanud suveolümpiamängud lükati edasi seoses ülemaailmse Covid-19 pandeemiaga.

Technogym on paljudel aastatel toiminud olümpiamängude ning muude oluliste spordisündmuste seadmetarnijana.

Loe lisa ka alljärgnevatest viidetest:

Technogym 2018. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlustel Venemaal

Technogym on Pyeongchangi 2018 aasta taliolümpia ametlik spordiseadmete tarnija

Võta meiega ühendust