Lahendused ettevõtetele

Aktiivne töökeskkond

Jõusaali- ja heaolulahendused ettevõtetele

Qicraft pakub täislahendusi ettevõtetele, kes kavandavad jõu- või spordisaalide ja muude heaolualade rajamist. Meil on pikaajaline projektijuhtimise ja kogu protsessi kavandamise kogemus.

Referents: Swedbanki peakontor Stockholmis.

„Valisime Technogymi kvaliteetsete toodete, tehnoloogia Mywellness Cloud ning sobiva hoolduslepingu pärast. Lisaks mõjutas märkimisväärselt meie otsust Technogymi seadmete kasuks ka asjaolu, et keskkonnateemad on neile olulised.”

– Marie Säresand, Swedbank

Uuenduslikud lahendused

Teeme projekti kestel koostööd arhitektide, töövõtjate, personaliosakonna ja ettevõtte projektimeeskonnaga ning võtame arvesse kliendi vajadusi. Pakume valmiskontseptsioone ja uusimaid tehnoloogiaid. Need sobivad nii väikestesse kui ka suurtesse jõusaalidesse ning tervisespordikeskustesse. Joonestusprogrammi abil saame kiiresti ette näidata, kui palju seadmeid teie kavandatud spordialale mahub. Samuti võime aidata valida põranda ja ruumide muid elemente.

Aktiivne töökeskkond

Võta meiega ühendust
Qicraft logo

Info

Üldised päringud

+372 6027772

Heaolufilosoofia võib saada osaks kogu ettevõtte filosoofiast. Nii saate hoolitseda töötajate eest ning suurendada ühtlasi nende motivatsiooni ja tööjõudlust. Palli Technogym Active Sitting abil saavad töötajad aktiveerida oma rühilihaseid, istuda paremas, ergonoomilisemas asendis ning tugevdada keha keskosa. Pall Active Sitting vähendab seljavalu, mis on tingitud sageli pikka aega kestvast ühes asendis istumisest. Pall Active Sitting on stiilne töötool. Iste sobib väga hästi nii nõupidamiste ruumi, eesruumi kui ka töötooliks.

Pallil on mugav käepide, mille abil on seda lihtne teisaldada või kas või koristamise ajaks nagisse riputada. Käepide on varustatud QR-koodiga, mille skannimisel leiate venitus- ja lihasharjutuste videoid. Väike aeroobika puhkepausi ajal lisab nii töötajate kui ka külaliste päeva energiat. See parandab nende mälu ning õpivõimet ja paneb nende loovuse tööle.

Lisaks saavad töötajad tehnoloogia Mywellness Cloud abil osaleda erisugustel võistlustel, et motiveerida üksteist aktiivsemat eluviisi harrastama. Tegemist on vahva, lihtsa ja tervisliku viisiga oma töötajaid aktiveerida.