Lahendused_hotellidele

Majutusteenused

Aktiivne hotellikeskkond

Heaoluturism on turismisektoris tõusuteel. Tripadvisori korraldatud uuringu järgi soovivad enam kui pooled turistid reisi ajal tervisespordiga tegeleda. See tähendab, et enamik neist tahab jätkata aktiivset eluviisii nii äri- kui ka vabaajareisidel. Ligipääs treeninguvõimalusele võib sageli osutuda hotelli valikul otsustavaks teguriks.

Lahendused hotellid Technogym

Qicraft pakub kliendi vajadustele kohandatud heaolulahendusi neile hotellidele ja spaadele, kes kavandavad jõu- või spordisaalide ning muude heaolualade rajamist. Meil on pikaajaline projektijuhtimise ja kogu protsessi kavandamise kogemus. Aitame oma kliente ükskõik kui suurte ruumide kavandamisel 3D-joonestuste põhjal alates hubasuse loomisest kuni rahastuseni ja seadmete tarnest kuni nende

Võta meiega ühendust
Qicraft logo

Info

Üldised päringud

+372 6027772

korrapärase hoolduseni välja. Pakume kõiki teenuseid n-ö valmislahendustena.

Lahendused hotellid Technogym 2

Heaoluala teenib hotellile lisatulu ja pakub kliendile lisaväärtust

Qicrafti uus hotellidele mõeldud teenusekontseptsioon hõlmab heaoluruumi ehk võimalust teha hotellitoas tervisesporti. Technogymi heaoluruum sisaldab peale kvaliteetsete ja stiilsete seadmete ka treenimisjuhiseid ning taastumist toetavaid vahepalasid ja jooke.

Lahendused hotellid Technogym 3

Uus teenusekontseptsioon hotellidele

Aktiivse heaolu toetamine on hotelli jaoks võimalus eristuda ja tulumudel. See pakub kliendile lisaväärtust ja hotellile lisamüüki. HotelNewsNow järgi kasvab heaoluturism 10% aastas ja heaolule panustav turist on valmis maksma teenuste eest 13% kõrgemat hinda.

Kas soovite rohkem teada, kuidas heaoluteenuste abil uutmoodi kliendiväärtust luua ja lisatulu teenida? Võtke meiega ühendust ja me räägime lähemalt.