Lahendused tervisespordikeskustele

Spordikeskused

Võta meiega ühendust
Qicraft logo

Info

Üldised päringud

+372 6027772

Loome Technogymi tootegrupi abil ja koostöös teie ruumidesse täislahenduse

Nii tervisespordikeskuste kui ka spordi- ja heaolusektor kasvavad praegu võimsalt. Tarbijad on nii toodete kui ka kliendikogemuse suhtes järjest teadlikumad ja nõudlikumad. Oleme teie jaoks olemas.

Pakume teile kui ettevõtjale tulevaste või olemasolevate ruumide planeerimisel abi. Meie projekteerimisprogrammis saab kavandada uusi ruume 3D-mudelina. Paljud projektid võtavad kuju just projekteerimisetapil. See ongi hea, et plaanid toetaksid äriideed ning aitaksid teenusepakkujal töötada välja lõppkasutaja jaoks ahvatlevaid teenuseid.

Technogymi laiast tootevalikust leiame lahendused nii heaolu kui ka nõudlikuma treeningu tarbeks. Aitame leida just teid huvitavad lahendused, et saaksite pakkuda oma klientidele parimat võimalikku treeninguelamust.

Qicraftile on oluline luua kauakestvad ja pühendunud kliendisuhted. Toetame oma kliente iga päev, koolitame neid ja anname neile vajaduse korral nõu. Korrapärase ühenduse pidamise eesmärk on mõista oma klientide vajadusi senisest paremini ja muuta meie olemasolu teie jaoks võimalikult kasulikuks. Tänu aastatepikkusele kogemusele oleme teinud kaasa arvukates projektides. See on kujundanud meie professionaalse lähenemise kogu temaatikale.

Technogym pakub peale kvaliteetsete seadmete ka tehnoloogilisi lahendusi nii lõppkasutajale kui ka tervisespordikeskustele. Nende eesmärk on aidata teil tervisesporti arendada ja lõppkasutaja kliendikogemust parandada.

Kas soovite rohkem teada, kuidas me saame aidata teil klientidele lisaväärtust luua? Oleme teile hea meelega abiks!