Hooldus ja remont

Hooldus ja remont

Ajakohane info seoses koroonaviiruse mõjudega (17.4.2020)

Technogym on Itaalia päritolu kaubamärk, mistõttu jälgime tähelepanelikult koroonaviirusega seonduvaid arenguid. Hetkel on tarneaeg olukorrast mõjutatuna tavapärasest veidi pikem ning arvestada tasub 8-10 nädala pikkuse tarneajaga alates tellimusest.

Qicraft evib vastutustunnet seoses koroonaviiruse leviku piiramisega. Seetõttu püsivad need töötajad, kellel see on võimalik, kodus ning teevad hetkel kaugtööd. Qicrafti organisatsioon on siiski 100% toimiv ja kasutame digitaalseid kanaleid nii sisemiselt kui klientidega suheldes seal, kus võimalik.

Võta meiega ühendust
Hooldus

Hooldus

TEHNILINE TUGI JA HOOLDUSE VÄLJAKUTSE

+372 518 6089

Jõusaaliseadmete regulaarne hooldamine tagab nende ohutuse, töökindluse, pika eluea ning meeldiva kasutuskogemuse!

Soovitame seadmeid hooldada regulaarselt, et ennetada rikete tekkimist ning nende süvenemist. Õigeaegselt hooldatud seade tagab seadme püsimise kasutaja tervisele jätkuvalt ohutus seisukorras. Samuti aitab  näiteks kulumismärkidega komponendi õigeaegne väljavahetamine vältida ootamatuid rikkeid või rikete levimist kallimate komponentideni.

Meie tehnilised spetsialistid on esindatavate seadmete  hooldamise ning remontimise ala põhjaliku kogemuse ning koolitusega. Juhul kui Teil tekib seadmete hooldamise või remondiga seoses küsimusi, siis oleme alati valmis nõu ja jõuga abiks asuma!

Täiendavat lugemist: