Hooldus ja remont

Võta meiega ühendust
Qicraft logo

Hooldus

Tehniline tugi

+372 518 6089

Teostame Eestis Technogym seadmete garantiid, hooldamist, remonti ning varuosade müümist. Töid teostab tootja poolt sertifitseeritud ning kogenud spetsialist.

Meie spetsialisti poolt seadmete remontimisel vahetatud varuosadele kehtib ka vastav tootja garantii.

Technogym seadmed on kõrge kvaliteediga, kauakestvad ning loodud kasutaja mugavust ning ohutust silmas pidades. Jätkuva ohutuse tagamiseks on siiski oluline jälgida ka seadme jooksvat seisukorda. Seda saab omanik teostada, lähtudes juhistest tootja käsiraamatus.

Soovitame tellida ka meie spetsialisti poolt läbi viidav põhjalik korraline hooldus, mille käigus kontrollitakse nii komponente kui seadme toimivust lähtuvalt normidest. Sellisel moel on võimalik aegsasti avastada kasutaja ohutuse seisukohast olulised muutused seadme töös. Kulumismärkidega komponendi õigeaegne väljavahetamine aitab vältida ka ootamatuid rikkeid ning sellest tulenevaid pause seadme kasutamisel. Samuti aitab see vältida rikete levimist lihtsamatelt komponentidelt edasi kulukamate komponentideni.

Juhul kui Teil tekib Technogym seadmete hooldamise või remondiga seoses küsimusi, siis oleme alati valmis nõu ja jõuga abiks asuma!

Täiendavat lugemist: