Lahendused tervishoiu ja avalikule sektorile

Tervishoiuteenused

Võta meiega ühendust
Qicraft logo

Info

Üldised päringud

+372 6027772

Tervisespordikeskused ja jõusaalid tervishoiusektorile

Teeme koostööd nii nõudliku taastusravi kui ka esmatasandi tervishoiuteenuste pakkujatega. Meie tootevalik sobib nii seenioride kui ka ühest kehapoolest halvatute taastusraviks. Lisaks seadmetele toetab paranemist ka tehnoloogia Mywellness Cloud. Pöörame suurt tähelepanu taastusravi turvalisusele, lihtsusele ja otstarbekusele.

Lahendused_tervisekeskused_fusioteraapia
Füsioteraapia

Technogymi sarja Kinesis trenažöörid muudavad taastusravikliendid aktiivseteks liikujateks. Kinesise lahendus võimaldab tegeleda täistreeninguga väikses ruumis. Seade sobib nii ratastoolis kui ka eakale inimesele.

Seenioride tervisesport

Seenioridele mõeldud seadmelahendused muudavad treeningu lihtsaks ja turvaliseks. Seadmete peale ja neilt maha astumine on vaevatu ja nende kasutus lihtne. Biomehaanilised liikumislindid ja väikese astmega takistus lubavad treenida juba taastusravi varases etapis.

Avaliku sektori jõusaalilahendused

Qicraftil on kauaaegne kogemus avaliku sektori tervisespordikeskuste seadmete tarnimisel. Avalikule sektorile on omane jõusaalide rohke kasutus ja mitmekesine klientuur, mis esitab seadmetele suuri nõudmisi. Technogymi kvaliteetseid ja lihtsasti kasutatavaid jõusaaliseadmeid leiate nii ujulatest kui ka koolidest.

Soovite rohkem teada saada? Võtke meiega ühendust ja me tutvustame teile eri võimalusi lähemalt.