Uudised

Technogym on Pyeongchangi 2018 aasta taliolümpia ametlik spordiseadmete tarnija

PiltTechnogym

Technogym on Pyeongchangi 2018. aasta taliolümpia ametlik spordiseadmete tarnija

Technogym valiti olümpia ametlikuks tarnijaks seitsmendat korda: Sydney 2000, Ateena 2004, Torino 2006, Peking 2008, London 2012, Rio de Janeiro 2016 ja nüüd 2018. aasta Pyeongchangi taliolümpia. Olümpiamängud toimuvad 9.–25. veebruaril.

Oleme väga tänulikud, et meid valiti seitsmendat korda olümpia ametlikuks tarnijaks. See oluline saavutus on selge märk, et meie tooted on uuenduslikud ja kvaliteetsed.

Technogymi asutaja ja tegevjuhi Nerio Alessandri sõnad

Technogym varustab Pyeongchangis ja Gangneungis 13 spordikeskust, kus sportlased treenivad nii enne olümpiamänge kui ka nende ajal. Pyeongchangi peamine spordikeskus on avatud kõigile sportlastele ja varustatud laia valiku toodetega, mis rahuldavad igaühe treeningvajadused. Ülejäänud 12 spordisaali asuvad eri võistluspaikades. Kokku kasutavad 3000 spordiseadet 3000 sportlast 85 riigist.

Technogym Olympics

Pyeongchangi 2018. aasta meistritel on võimalik treenida kvaliteetsete ja uuenduslike toodetega, mis katavad kõik treeningvaldkonnad, nagu kardio-, jõu- ja funktsionaalne treening. Kõik Technogymi seadmed lõimitakse täielikult pilveteenusega Mywellness ehk Technogymi digiplatvormiga, mis lubab pidada telefoni kaudu ühendust oma isikliku treeningprogrammi ja spordisaali seadme vahel.

Technogym toob Lõuna-Koreasse ka uudistoote SKILLRUN™, mis on esimene sooritusvõime parandamise jaoks välja töötatud jooksulint, millel saab treenida ühekorraga nii jõudu kui ka vastupidavust.

Technogym on Pyeongchangi 2018. aasta taliolümpia ametlik spordiseadmete tarnija

SKILLRUN

SKILLRUN™ kuulub sarja SKILLINE, nagu ka SKILLMILL™ – ainus mootorita toode, mis ühendab jõu-, kiirus-, vastupidavus- ja liikuvustreeningu, ning SKILLROW™ – ainus sõudeergomeeter, millel saab treenida nii vastupidavust kui ka jõudu.

Võta meiega ühendust
Qicraft logo

Info

Üldised päringud

+372 6027772
Champions-train-with-technogym-Winter-Olympics