Qicraft Estonia

Qicraft

Qicraft on Itaalia kaubamärgi Technogym eksklusiivne maaletooja ning juhtiv treeninglahenduste partner Põhjamaades.

Võta meiega ühendust
Qicraft logo

Info

Üldised päringud

+372 6027772

Qicraft’i missioon ning kõiki meie tegemisi ühendav põhimõte on “Activating people”. Meie ambitsioon on aidata klientidel saada parimaid tulemusi tervise ning heaolu vallas ja luua tehtavate investeeringute kaudu tulusaid  lahendusi. Nimi Qicraft peegeldab turgu, kus me töötame ja meie eesmärke. Qi tähistab energiat ja liikumist, Craft kvaliteeti ja oskusi.

Terviklikkus

Püüdleme terviklikkuse  poole kõiges, mida me teeme. Soovime luua oma klientide ja partneritega pikaajalised suhted, milles keskmes on teadmised, kliendi väärtused, kvaliteet ja vajadused nii hetkel kui tulevikus.

Pakume kõrgeima kvaliteediga treeningseadmeid ja teenuseid, uuenduslikke digitaalseid lahendusi ning põhjalikke teadmisi. Meie turuks on spordikeskused,  jõusaalid, rehabilitatsioon, aktiivne töökeskkond, avalik sektor, hotellid, spaad ja kodukasutajad. Pikaajalisele kogemusele ning põhjalikele teadmistele tuginedes on meie eesmärgiks tuua üha enam inimesi tervislike ja tasakaalustatud eluviiside juurde.

Missioon, mõtteviis ja väärtused

Meie missioon ja väärtused võtavad kokku kõik, mille eest me nii sisemiselt kui väliselt seisame.”Loome füüsilise aktiivuse kaudu tervema maailma” – Activating people.

Meie mõtteviis:
One step ahead is key
Responsibility is initiative and ownership
A masterpiece is made of details
Change is necessary
Execution is vital

Meie väärtused:
Performance
Attitude
Responsibility
Team Spirit

Üheskoos moodustavad need tuumiku – Take PART

Technogym on Tokyo 2020 olümpiamängude seadmete ainutarnija, samuti kui Sydney olümpiamängudel 2000, Ateenas 2004, Torinos 2006, Pekingis 2008, Londonis 2012 ja Rios 2016.

Qicraft asutati Håkon Bakkevig’i poolt 2001.a-l ning on juhitud Farhad Jabbari poolt alates 2017.a-st.
Qicraft Estonia OÜ on osa Qicraft ettevõtete grupist, kuhu kuulub lisaks Qicraft Sweden, Qicraft Norway, Qicraft Finland ja Qicraft Finance.