Qicraft Estonia

Qicraft

Qicraft on juhtiv jõusaaliseadmete ja nendega seotud tervise- ja sporditeenuste pakkuja Eestis ning Põhjamaades. Meie eesmärgiks on aidata klientidel investeerida kasumlikku ärisse ja pakkuda parimaid ning tõhusamaid lahendusi tervishoiu, rehabilitatsiooni ning heaolu valdkonnas.

Nimi Qicraft peegeldab turgu, kus me töötame ja meie eesmärke: Qi tähendab energiat ja liikumist, Craft tähendab kvaliteeti ja oskusteavet.

Me püüdleme tervikliku nägemuse poole kõiges, mida me teeme. Soovime luua pikaajalisi suhteid oma klientide ja partneritega, keskendudes teadmistele, klientide väärtustamisele, kvaliteedile ja tulevastele vajadustele.

Pakume kvaliteetseid treeningseadmeid ja teenuseid, uuenduslikke digitaalseid lahendusi ning põhjalikke teadmisi toodetest. Qicraft pakub lahendusi erinevatele segmentidele: spordikeskused ja jõusaalid, rehabilitatsioon, eraettevõtted, avalik sektor, hotellid, spaad, spordiklubid ja koduskasutajad. Tänu pikaajalisele kogemusele ja põhjalikele teadmistele tervise valdkonnas on meie eesmärgiks tuua rohkem inimesi tervislike ja tasakaalustatud eluviiside juurde.

Missioon ja väärtused

Missioon – ”Activating people”

Meie väärtused:

PERFORMANCE
ATTITUDE
RESPONSIBILITY
TEAM SPIRIT

Üheskoos need moodustavad tuumiku – TAKE PART

Qicraft on eksklusiivne Technogym’i kvaliteetsete ja sertifitseeritud jõusaaliseadmete maaletooja nii Põhjamaades kui ka Eestis. Technogym on Rio 2016 olümpiamängude seadmete ainutarnija, samuti ka Sydney olümpiamängudel 2000, Ateenas 2004, Torinos 2006, Pekingis 2008 ja Londonis 2012.

Qicraft asutati Håkon Bakkevig’i poolt aastal 2001. Qicraft Estonia on osa Qicraft Groupist, kuhu kuulub Qicraft Sweden, Qicraft Norway, Qicraft Finland ja Qicraft Finance.