Technogym

Technogym on maailma juhtiv treeningelamuste looja spordikeskustes, ettevõtetes, hotellides, tippspordis ja kodudes.

Technogym esindab heaolufilosoofiat, mis hõlmab tasakaalustatud eluviisi – korrapärast liikumist, tervislikku toitumist ja positiivset ellusuhtumist. Ettevõtte asutas 1983. aastal heaoluvisionäär Nerio Alessandri oma garaažis Cesenas (Itaalia). Seal on ta uuenduslikke tervisespordi- ja heaolulahendusi välja töötanud juba üle 30 aasta. Ettevõtte eesmärk on olnud see, et inimesed kogu maailmas oleksid tervemad, paremas vormis ja õnnelikumad.

Ettevõte on kasvanud juhtivaks kvaliteetsete jõusaaliseadmete tootjaks. Seda tuntakse uuenduslike ja stiilsete projektide ning tipptasemel tehnoloogia poolest.

Technogym on noteeritud Milaano aktsiaturul (al.2016)

Technogym pakub tööd enam kui 2200 töötajale läbi 14 tütarettevõtte Euroopas, Aasias, Lähis-Idas ja Austraalias. Technogym ekspordib 90% toodangust enam kui 100 riiki. Technogymi seadmetel treenib iga päev üle 35 miljoni inimese enam kui 65 000 treeningsaalis ja 100 000 kodus.

Technogym on valitud kaheksa viimaste olümpiamängude ametlikuks seadmetarnijaks, alates Sydney 2000 kuni Tokyo 2020.

Huvi tipptasemel tehniliste lahenduste vastu on viinud selleni, et paljud tippsportlased ja -meeskonnad, nagu Rafael Nadal, Ferrari (Formula 1), Juventus, Chelsea FC ja Paris Saint-German on valinud Technogymi oma koostööpartneriks.