Uudised

Technogym 2018. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlustel Venemaal

TekstMonica Pärno

Võta meiega ühendust

Maailma juhtiv fitness-, tervise- ja spordiseadmete tootja toetab Venemaa ja Brasiilia Rahvuskoondisi nende ettevalmistumisel 2018. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlusteks oma unikaalsete ja innovatiivsete toodete ja digitaalsete tehnoloogiatega.

Technogym – maailma juhtiv fitness-, tervisespordi ja spordiseadmete ning digitaalsete lahenduste tootja – on Brasiilia “Seleção” ja selle aasta maailmameistrivõistluste Venemaa rahvusmeeskonna ametlik treenimisvahendite, digitaalsete lahenduste ja eriteadmiste tarnija.
Jalgpallistaaride treeningu tõhusaks toetamiseks pakub Technogym meeskondadele innovatiivsemaid treeningvahendeid, mis on välja töötatud tänu ettevõtte pikaajalisele kogemusele maailmaklassi võistlusspordialadel.

Sportlik konditsioon on oluline nõue, mis võib tõsiselt avaldada mõju sellisel lühiajalise ja kõrge intensiivsusega spordisündmusel nagu jalgpalli maailmameistrivõistlused.

Brasiilia jalgpalluritel on Teresopolis asuvas Granja Comary rahvusmeeskonna peakorter ja Sotši maailmameistrivõistlustel (Venemaa) treeningkeskus, mis on varustatud kõige uuemate Technogymi lahendustega.

Venemaa mängijatel on spetsiaalne treeningkeskus meeskonna peakorteris Novogorskis ja ajutine treeninglaager Austrias, mis on varustatud valikuga uuematest ja innovatiivsematest Technogym treeningseadmetest, mis on mõeldud sportlikuks ettevalmistuseks.

Technogym on jalgpallistaaridele välja töötanud spetsiaalse treeninglahenduse, mis hõlmab kardio-, jõu-, venitustreeningut ning taastumist. Treeninglahendus koosneb SKILL LINE toodetest, mis on viimane innovatsioon ning arvestab tippsportlaste vajadustega.

SKILL LINEi kuulub SKILLRUN jooksulint, SKILLBIKE, SKILLROW ja SKILMILL, unikaalne kooslus, mis võimaldab treenida kiirust ja jõudu samaaegselt. Lisaks eelmainitud seadmetele, treeningkeskustes on Technogymi lipulaevade EXCITE ja SELECTION tooted.

Iga Technogym treeningseade on täielikult integreeritud Mywellness cloud’i, Technogymi digitaalne ökosüsteem, mis võimaldab mängijatel jälgida oma personaalset treeningprogrammi treeningseadmeid kasutades või treenides väljaspool treeningkeskust kasutades mobiilseid või muid kantavaid seadmeid.

Partnerlus Brasiilia ja Venemaa rahvusmeeskondadega kinnitab veel kord Technogymi positsiooni kui referents tootjat globaalsel turul. Technogym on olnud ametlik treeningseadmete tarnija 7 viimaste Olümpiamängudel: Sydney 2000, Athens 2004, Turin 2006, Beijing 2008 London 2012, Rio 2016 and PyeongChang 2018, ning samuti tuntumate jalgpalliklubide treeningseadmete tarnija: Juventus, Inter, Milan, Chelsea FC, Paris St. Germain.