Synchro Forma crosstrainer

Technogym Synchro Forma tootmine on lõpetatud mais 2021.a-l ning tooted ei ole uutena enam tellitavad. Käesolev lehekülg on informatiivse iseloomuga.

Kogu keha treening

Technogym Synchro Forma on täiuslik professionaalsel tasemel crosstrainer lihtsa ning nauditava kogu keha hõlmava treeningu läbiviimiseks. Sujuv liikumine vähendab liigestele ning lihastele avalduvat stressi ja loob ideaalsed tingimused kaalu langetamiseks, keha toonimiseks ning koordinatsiooni parandamiseks.

Technogym Synchro Forma elliptiline trenažöör

Tutvu Synchro Forma crosstrainer’it esitleva videoga:

Võta meiega ühendust
Qicraft logo

Info

Üldised päringud

+372 6027772

Lihtsad ja efektiivsed treeningud

Iga Technogym Forma seeria seade on disainitud samade omadustega kui spordisaalides või olümpiaatleetide poolt kasutatavad seadmed. See tähendab tavalisest enam ohutust ja vähem hooldamist. Samuti kindlustunnet, et oled valinud kvaliteetse toote, mis aitab saavutada vajalikke eesmärke ilma südametegevust ohtu seadmata.

Põrutuse vaba treening

Synchro Forma liikumistrajektoor tagab sujuva liikumise, mis vähendab liigestele ning lihastele avalduvat stressi.

Vahelduvad treeningud

Keskel asuvad käepidemed võimaldavad keskenduda treeningutele, mis hõlmavad peamisel keha alaosa. Liikuvate käsikute kasutamine kaasab aga nii käed, keha keskosa kui jalad kogu keha hõlmavaks treeninguks.

Lihtne pulsi mõõtmine

Lisaks võimalusele kasutada pulsivööd piisab oma jooksva südamerütmi teadasaamiseks kui asetada käed keskel asuvatel käepidemetel sensoritele. CPR (Constant Pulse Rate) treeningprogramm võimaldab treenida ettenähtud pulsivahemikus nii, et seadme koormus kohandub sellele automaatselt.

Intuitiivne ekraan

Mati kattepinnaga ekraan koos juhiseid pakkuva QR-koodiga teeb elamuse lihtsaks ja intuitiivseks. Vali sobilik treening ning kasuta nuppe selle kohandamiseks. Led-indikaator aitab lihtsasti treeningu käiku jälgida.

Meelelahutuse tugi

Spetsiaalne ja lihtsasti kasutatav kinnitus võimaldab ekraanile asetada iPad tahvelarvuti nii, et see püsib seal turvaliselt ning optimaalse nähtavusega. Peamised nupud ja näidikud püsivad sealjuures endiselt nähtaval.

Automaatne andmete jälgimine

Bluetooth ühenduse kaudu on võimalik iga Forma seeria seade ühendada isikliku iPad tahvelarvutiga. Laadides alla Forma rakenduse saab lisaks personaalsete treeningprogrammide koostamisele ning andmete salvestamisele nautida samal ajal meelismuusikat, vaadata videoid või külastada veebilehekülgi.

 

Tehnilised andmed
MÕÕDUD (P/L/K,Cm) 204/70/160 SEADME KAAL (kg) 148
KOORMUSVAHEMIK (W) 23-440 KOORMUSASTMEID 12
KASUTAJA KAAL, KUNI (kg) 160 ENERGIATARVE KUNI, W 100
Treeningprogrammid
Eesmärgipõhised: AEG, DISTANTS, KALORID, CPR
Profiile: 6 (valmis) + 9 (seadistatavad)
Testid: Submaksimaalne koormustest

 

Synchro Forma juhend (1.6MB), ENG
Forma ekraani juhend (1.6MB), ENG

Teised Forma seeria tooted: