Bike Forma ratas

Technogym Bike Forma tootmine on lõpetatud mais 2021.a-l ning tooted ei ole uutena enam tellitavad. Käesolev lehekülg on informatiivse iseloomuga.

Loomuliku tunnetusega rattasõit

Vaikne ja stabiilne – Bike Forma pakub maanteesõidule lähedase elamuse. Saad omale valida just  sobiva elamuse ning koormuse, olgu tegemist siis kas linna-, võistlus- või tavalise rattaga.

Technogym Bike Forma ratas

Tutvu Bike Forma ratast esitleva videoga:

Võta meiega ühendust
Qicraft logo

Info

Üldised päringud

+372 6027772

Lihtsad ja efektiivsed treeningud

Iga Technogym Forma seeria seade on disainitud samade omadustega kui spordisaalides või olümpiaatleetide poolt kasutatavad seadmed. See tähendab tavalisest enam ohutust ja vähem hooldamist. Samuti kindlustunnet, et oled valinud kvaliteetse toote, mis aitab saavutada vajalikke eesmärke ilma südametegevust ohtu seadmata.

Ideaalne seadistus

Bike Forma võimaldab kolme asendit treeningutel: linna-, võistlus- ja tavaline ratas. Sisse-ehitatud küünarnuki tugi parandab sõidumugavust võistlusasendis.

Perfektne kehahoiak

Ratta vändad on viidud lähestikku, et pakkuda realistlikumat sõiduelamust.

Lihtne pulsi mõõtmine

Lisaks võimalusele kasutada pulsivööd piisab oma jooksva südamerütmi teadasaamiseks kui asetada käed linnarattasõidu asendis sensoritele juhtraual. CPR (Constant Pulse Rate) treeningprogramm võimaldab treenida ettenähtud pulsivahemikus nii, et seadme koormus kohandub sellele automaatselt.

Intuitiivne ekraan

Mati kattepinnaga ekraan koos juhiseid pakkuva QR-koodiga teeb elamuse lihtsaks ja intuitiivseks. Vali sobilik treening ning kasuta nuppe selle kohandamiseks. Led-indikaator aitab lihtsasti treeningu käiku jälgida.

Meelelahutuse tugi

Spetsiaalne ja lihtsasti kasutatav kinnitus võimaldab ekraanile asetada iPad tahvelarvuti nii, et see püsib seal turvaliselt ning optimaalse nähtavusega. Peamised nupud ja näidikud püsivad sealjuures endiselt nähtaval.

Automaatne andmete jälgimine

Bluetooth ühenduse kaudu on võimalik iga Forma seeria seade ühendada isikliku iPad tahvelarvutiga. Laadides alla Forma rakenduse saab lisaks personaalsete treeningprogrammide koostamisele ning andmete salvestamisele nautida samal ajal meelismuusikat, vaadata videoid või külastada veebilehekülgi.

 

Tehnilised andmed
MÕÕDUD (P/L/K,Cm) 119/60/139 SEADME KAAL (kg) 61
KOORMUSVAHEMIK (W) 22-580 KOORMUSASTMEID 12
KASUTAJA KAAL, KUNI (kg) 160 ENERGIATARVE KUNI, W 50
Treeningprogrammid
Eesmärgipõhised: AEG, DISTANTS, KALORID, CPR
Profiile: 6 (valmis) + 9 (seadistatavad)
Testid: Submaksimaalne koormustest

 

Bike Forma juhend (1.5MB), ENG
Forma ekraani juhend (1.6MB), ENG

 

Võta meiega ühendust
Qicraft logo

Info

Üldised päringud

+372 6027772

Teised Forma seeria tooted: