Jog Forma jooksurada

Technogym Jog Forma tootmine on lõpetatud mais 2021.a-l ning tooted ei ole uutena enam tellitavad. Käesolev lehekülg on informatiivse iseloomuga.

Kestev toimivus

Technogym Jog Forma on professionaalsel tasemel jooksurada, mis laseb nautida lihtsaid ning tõhusaid treeninguid. Pika elueaga jooksuraja pind, tugev raam ning võimas mootor tagavad kõrgemast klassist toimivuse.

Võta meiega ühendust
Qicraft logo

Info

Üldised päringud

+372 6027772

Lihtsad ja efektiivsed treeningud

Iga Technogym Forma seeria seade on disainitud samade omadustega kui spordisaalides või olümpiaatleetide poolt kasutatavad seadmed. See tähendab tavalisest enam ohutust ja vähem hooldamist. Samuti kindlustunnet, et oled valinud kvaliteetse toote, mis aitab saavutada vajalikke eesmärke ilma südametegevust ohtu seadmata.

Mugav, kestev ja ohutu

Naudi liikumivabadust, mille tagab suur jooksupind ning aastaid murevabat jooksutreeningut tänu tugevale ning pika elueaga jooksuraja aluspinnale. Runner Detection System tagab ümbritsevate inimeste ohutuse, peatades jooksuraja automaatselt olukorras, mil tuvastab kasutaja puudumise.

Optimaalne vaatenurk

Ergonoomiline ekraan on lihtsasti nähtav kõigist treenimise asenditest. Selle nuppudega ekraan teab seadistamise lihtsaks ja kiireks.

Lihtne pulsi mõõtmine

Lisaks võimalusele kasutada pulsivööd piisab oma jooksva südamerütmi teadasaamiseks kui asetada käed keskel asuvatel käepidemel sensoritele. CPR (Constant Pulse Rate) treeningprogramm võimaldab treenida ettenähtud pulsivahemikus nii, et seadme koormus kohandub sellele automaatselt.

Intuitiivne ekraan

Mati kattepinnaga ekraan koos juhiseid pakkuva QR-koodiga teeb elamuse lihtsaks ja intuitiivseks. Vali sobilik treening ning kasuta nuppe selle kohandamiseks. Led-indikaator aitab lihtsasti treeningu käiku jälgida.

Meelelahutuse tugi

Spetsiaalne ja lihtsasti kasutatav kinnitus võimaldab ekraanile asetada iPad tahvelarvuti nii, et see püsib seal turvaliselt ning optimaalse nähtavusega. Peamised nupud ja näidikud püsivad sealjuures endiselt nähtaval.

Automaatne andmete jälgimine

Bluetooth ühenduse kaudu on võimalik iga Forma seeria seade ühendada isikliku iPad tahvelarvutiga. Laadides alla Forma rakenduse saab lisaks personaalsete treeningprogrammide koostamisele ning andmete salvestamisele nautida samal ajal meelismuusikat, vaadata videoid või külastada veebilehekülgi.

 

Tehnilised andmed
MÕÕDUD (P/L/K,Cm) 210/86/150 JOOKSUPIND (P/L, Cm) 151/52
KIIRUS (km/t) 0.4-18 TÕUSUNURK (%) 0-15%
KASUTAJA KAAL, KUNI (kg) 180 SEADME KAAL (kg) 165
VÕIMSUS,

PÜSIV / TIPP (hj)

2.0 / 6.0 Müratase, dB <80
Treeningprogrammid
Eesmärgipõhised: AEG, DISTANTS, KALORID, CPR
Profiile: 6 (valmis) + 9 (seadistatavad)
Testid: Submaksimaalne koormustest

 

Jog Forma juhend (2.3MB), ENG
Jog Forma ekraani juhend (1.4MB), ENG

 

Võta meiega ühendust
Qicraft logo

Info

Üldised päringud

+372 6027772

Teised Forma seeria tooted: