Uudised

Uus Synchro ARTIS Crosstrainer tõhusaks tuharatreeninguks

TekstElisa Aunola

PiltTechnogym

Technogymi uus ARTIS® Synchro Crosstrainer üllatab oma tõhususe ja loomulikkusega! Ergonoomiline disain ja biomehaanika muudavad kardiotreeningu nauditavaks. Erinevad harjutused võimaldavad tõhusat ja lõbusat treenimist.

Android-põhine Unity puutetundlik ekraan pakub laia valikut treeninguid ja meelelahutust (TV, internet, You Tube, Facebook jne.).

Sammu loomulik pikkus ja kasutusmugavus

Nautige piiramatut liikumist: ARTIS® Synchro võimaldab teha pikemaid samme, kuni 67cm.

Laiendage oma treeninguvõimalusi tõstes ja langetades crosstraineri nurka: uue Quick Rampi abil saab nurka muuta 5 ° – 35 °

Pedaali madal asetus põranda suhtes võimaldab lihtsat seadmele minekut.
Pedaalide paigutus aitab säilitada asendit ja pahkluu loomulikku asendit, mis välistab jalgade väsimist. Käepidemed liiguvad mööda loomulikku trajektoori ja kogu keha liikumine on tasakaalus.

Mitmekülgsed harjutused

Järgides videoid harjutustest seadme Unity ekraanil, saate uusi mitmekülgseid ideid erineva intensiivsusega kardiotreeningu kohta. Proovige vastupidavust nõudvat Uphill Stamina programmi, tuharatreeningu programmi Glutes, kogu keha treeningut Total Body või jooksutreeningut Long Strides. 25 erineva intensiivsustaseme abil saad iga päev esitada endale uue väljakutse.

ARTIS® Synchro aitab tõhustada tuharalihaste aktiveerimist. Keskel paiknevale käepidemele toetudes ja ettepoole kallutades, on võimalik rohkem aktiveerida tuharalihaseid ja alakeha.

 

ARTIS® taastab ja lisab energiat

ARTIS® seadme abil saate vähendada, ringlusesse suunata ja taaskasutada energiat ning seeläbi panustada puhtamasse keskkonda!
ARTIS® Renew sari võimaldab kasutades oma füüsilist aktiivsust suunata toodetud energia otse ARTIS® seadme ekraani töösse ja seeläbi vähendada energiatarbimist.

Tutvu uue ARTIS® Synchroga ja küsi pakkumist Technogymi edasimüüjalt!

Võta meiega ühendust