Uus Skillrun – performance running

Technogymi jooksulint SKILLRUN ™ purustab kõik varasemad ootused jooksulindile. Tegemist on esimese jooksuseadmega, mis on projekteeritud rahuldama nii sportlaste kui ka eriti nõudlike trennitegijate vajadusi.

MULTIDRIVE TECHNOLOGY ™

Tänu ainulaadsele tehnoloogiale MULTIDRIVE TECHNOLOGY ™ saate teha ühel seadmel – jooksulindil SKILLRUN – nii jõu- kui ka üldtreeningut. SKILLRUN
PARACHUTE TRAINING

Režiimis PARACHUTE TRAINING saate suurendada oma jõudu ja maksimumkiirust. Lisavarustuse hulka kuuluv komplekt PARACHUTE TRAINING KIT jäljendab õues jooksmise tunnet optimaalsetes tingimustes. Takistus on esialgu null. See kasvab sedamööda, kuidas tõuseb tempo. PARACHUTE TRAINING on ideaalne lahendus juhul, kui soovite suurendada oma maksimumkiirust.

POWER

Jõulisuse treenimiseks on režiim POWER. See tekitab kasutajas tunde, nagu ta lükkaks heinamaa peal kelku. Takistus on esialgu suur. See väheneb kuni konstantväärtuseni sedamööda, kuidas te tempot tõstate.

KOORDINATSIOON

Võimalus parandada neuromuskulaarset koordinatsiooni väledus- ja rütmitreeningute kaudu. Laiem jooksuala lubab teha väledustreeningut ning muuta kiirusi ohutult ja mugavalt.
Interaktiivne tehnoloogia jälgib olulisimaid kasutusel olevaid parameetreid reaalajas. Interaktiivne tehnoloogia annab värvikoodidega märgistatud tagasisidet. Selle abil saate oma sooritusvõimet parandada.

SKILLRUN Class
SKILLRUN CLASS

Kui teie klubiliikmed soovivad endisest tõhusamat ja motiveerivamat rühmatreeningut, võite pakkuda neile täiesti uut viisi teha korraga nii jõu- kui ka üldtreeningut.

HIIT

Viimasel ajal on lisandunud turule eri HIIT-kontseptsioone. SKILLRUN sobib hästi treenimiseks, kui soovite ühendada jõu- ja vormitreeningu.

SKILLRUN HIIT
SKILLRUN annab jooksulindi andurite abil täpset teavet mh järgmise kohta:
– vatt,
– rütm,
– sammu pikkus,
– teave lindi kohta.

Vahetage kiirust ja kallet kiirvalikunupust.
Kiirust on võimalik reguleerida selleks ette nähtud nuppudest vahemikus 5–22 km/h (maksimumkiirus: 30  km/h).
Kallet on võimalik reguleerida selleks ette nähtud nuppudest vahemikus –3% kuni +14%.