Tooted

Uus lahendus funktsionaalseteks treeninguteks – Technogym Bench

TekstElise Rooger

Võta meiega ühendust
Qicraft logo

Info

Üldised päringud

+372 6027772

Treeningpink, kus on kõik olemas

Technogym Bench treeningpink on ”All-In-One” lahendus funktsionaalseks treeninguks. Selle komplektiga saab sooritada üle 200 erineva harjutuse vastavalt eesmärkidele ja tasemele.  SkillBench on eriti kompaktne ning sobib suurepäraselt väga piiratud suurusega ruumi täiuslikuks funktsionaalse treeningu jaamaks.

Technogym Bench – kavandatud harjutuste mitmekülgsuse maksimeerimiseks

Technogym Bench treeningpink on kavandatud sooritamaks väikesel alal võimalikult mitmekülgset treeningut, tegemata mööndusi meeldivuse ja stiili osas.

Hantlitega harjutamise piiritud võimalused

Kuuekandiliste Hexagon-hantlitega võid sooritada nii isoleerivaid harjutusi üksikutele lihasrühmadele kui kogu keha hõlmavaid liigutusi.  Technogym Bench sisaldab viis paari hantleid:  2.5 kg, 3.5 kg, 5 kg ,7.5 kg ja 10 kg.

Jõud ja liikuvus on tugev kombinatsioon

Kummipaelaga harjutamine ühendab jõu- ning liikuvusharjutused. Technogym Bench treeningpink sisaldab kolme eri tugevusega Power kummilinti.

 

 

Vaheldus keskkeha treeningutesse

Raskus-käepidemed toovad uut vaheldust üla- ja keskkeha harjutustesse. Raskus-käepidemeid on kolmes eri kaalus: 1, 2 ja 3 naela (1 nael=0,45 kg).

 

Täiuslik kombinatsioon kompaktses vormis

Technogym Bench funktsionaalse treeningu vahendid pakuvad võimaluse enam kui  200 erineva harjutuse sooritamiseks, mis teeb sellest täiusliku kombinatsiooni mitmekülgseteks treeninguteks.

 

 

Stiilne väljanägemine

Technogym Bench stiilne ja selge vorm võimaldab pidada harjutusala ühtaegu nii puhtana kui hea väljanägemisega.  Tänu kompaktsele suurusele ei võta see liigselt ruumi ning sobitub hõlpsasti muu sisustusega.

 

 

Lihtne liigutada

Tänu integreeritud ratastele on Technogym Bench treeningpink peale treeninguid lihtsasti teisaldatav, näiteks hoiuruumi.

Technogym Bench mõõdud: 37.6 x 44 x 113 cm, kaal tühjalt 35 kg ja 90 kg koos vahenditega.

Kasutaja maksimaalne kaal: 120 kg.

Maksumus:

1 790.00 €

Sisaldab käibemaksu ning täies kasutusvalmiduses transportimist Tallinna või lähipiirkonna aadressile koos sissekandega.