Concept

Technogym TEAMBEATS

PiltTechnogym

Võta meiega ühendust
Qicraft logo

Info

Üldised päringud

+372 6027772

Kas ootate treeningult meeskonnavaimu ja tulemusi?

Technogym TEAMBEATS on uus rühmatreeningu pulsisageduse jälgimise süsteem. Selle abil saate hõlpsalt parandada oma sooritusvõimet maksimumini ning hallata aega ja muusikat.

TEAMBEATS
Pulsisageduse jälgimise süsteem Teambeats pakub treenerile töövahendeid, et treeningtundi juhtida. Süsteem võimaldab osalejaid juhendada olenevalt tunni pulsitsoonidest ning treeningu aega jälgida. Suurel ekraanil asetsev kell näitab selgesti, kui kaua keegi peab veel treenima. Nii saab treener keskenduda aja jälgimise asemel osalejate juhendamisele ja motiveerimisele.

Technogym Teambeats

Treener saab luua uue treeningtunni lihtsalt ja kiiresti ning ta saab ka sellele moodulist Unity muusika lisada. Pärast tundi saab treener vaadata iga osaleja treeningandmeid. Kõik koolitusandmed salvestatakse kasutaja isiklikus mywellness®-süsteemis.

Teambeats ergutab ja motiveerib osalejaid. Nad saavad jälgida oma sooritust nii treeningtunni ajal kui ka pärast seda. Teambeats tekitab tunnis osalejate seas ühtsustunde ning motiveerib neid juhendaja juhiste järgi treenima. Teambeats aitab kaasa eri otstarbega väikerühmade müügile ja turundamisele, sest see võimaldab treeningtunde selgelt üksteisest eristada.

Kas soovite rohkem teada, kuidas me saame aidata teil klientidele lisaväärtust luua? Oleme teile hea meelega abiks!

* Katsetatud pulsisageduse mõõtjad, mis ühilduvad süsteemiga TEAM BEATS ™: Polar H7 ja H10, Garmin Premium pulsisageduse mõõtja, Garmin HRM TRI, MYZONE-MZ-3, Scosche RYTMI + ja Wahoo TICKR. Muude kaubamärkide pulsisageduse mõõtjad võivad süsteemiga TEAM BEATS ™ ühilduda, kuid neid tuleb selles veendumiseks katsetada.