Uudised

Selection 700 – Kompaktne, biomehaanikat arvestav plokkseadmete sari

TekstElisa Aunola

PiltTechnogym

Uus Technogym Selection 700 plokkseadmete sari vastab kvaliteetse jõusaalivarustuse seeria ootustele. Selection sarja tuntud, kuid kompaktsem disain annab hea treeningkogemuse. Tugev istmeosa, hästi määratletud liikumistrajektoorid ja lihtsad seadistused tagavad Technogym’i kõrged standardid.

Selection 700 sarja turule tulekuga kaob ära Element + tootesari. Element+ tootesarjale on ka edaspidi võimalik tellida varuosi ja hooldust.

Selection 700 tutvustab Technogym’i esimesi kahefunktsionaalseid seadmeid

Uue seadmete sarjaga toob Technogym turule oma esimesed kahefunktsionaalsed seadmed, mis on tõhus lahendus väiksemate ruumide jaoks. Valikus olevad reie eemaldaja ja lähendaja, jalgade sirutaja ja kõverdaja ning selja- ja rinnalihase trenažöör arvestavad biomehaanikat ja liikumistrajektoor on seadistatud võimalikult optimaalseks.

Selection 700 – Alati õige vastupanu

Selection 700 sarja standardvarustuses on Smart Pin, mille abil saab seadistada seadme raskuspakki 2,5 kg sammuga. Suur raskuspakk pakub väljakutse ka nõudlikumale treenijale.

Selection 700 –Treeningut on lihtne alustada, raske vastu panna

Kui treeningut on lihtne alustada seadistades trenažöör endale sobivaks, siis on keerulisem leida põhjust, miks mitte treenida selles jõusaalis. Igat Selection 700 plokkseadet on lihtne seadistada endale sobivaks kasutades kollase värviga märgistatud kangikesi.

Selection 700 – Üksikasjad täiustavad treeningkogemust

Mobiiltelefon – alati kaasas, enamasti ka treeningutes! Selection 700 sarjas on ka see lahendatud. Seadme ülaosas on integreeritud mobiiltelefonihoidik.

Treeningrätik kaitseb jõusaaliseadmeid ja teeb treeningu hügieenilisemaks. Seetõttu on Selection 700 sarja plokkseadmetel patjade kaitsmiseks rätiku kinnituskoht.

Selection 700 – Värvivalikus on elegantne Meteor Black ja tagasihoidlik Lunar Grey

Disain ja elegants on Itaalia Technogym’ile oluline. Selection 700 tootesarjas on värvivalikus kaks lahendust: elegantne must ja tagasihoidlik hall.

Tutvu uue Selection 700 tootesarja seadmetega ja küsi pakkumist Technogym’i esindajalt!