Spordiklubid

STERK – Oslo

PiltQicraft Norway

STERK – Skandinaavia kaasaegne treeningkeskus


MAKSIMEERI OMA TREENING ALGUSEST LÕPUNI

Treeningkeskus STERK püüab juba algusest peale erineda traditsioonilisest jõusaalist. Nende eesmärk on pakkuda treeningvõimalusi kõigile, kes soovivad olenemata eesmärgist või lähtepunktist. STERKis keskendutakse teenusele, kvaliteedile ja teadmistele. Ruumid on värsked, personal hästi koolitatud ja seadmed on alati kõige kaasaegsemad

premium kuntokeskus

PREMIUM ALA

Juba mitu aastat on STERK pakkunud oma treeningkavas Premium klientidele väiksema inimeste arvuga rühmatreeninguid, kuid on tekkinud vajadus suurendada treeningute arvu ja ruume. Laienemine leidis aset sellel kevadel ja nüüd on Oslos esimene fitnesskeskus, mille on oma PREMIUM ala, kus paiknevad 10 SKILLRUN jooksulinti ja 12 SKILLBIKE ratast. PREMIUM alal võib teha trenni iseseisvalt või osaleda erinevates treeningutes ja ka programmeeritud tundides koos treeneriga. Ruumid on sisustatud stiilselt, et toetada ainulaadset treeningkogemust.

 

SKILLBIKE

SKILLBIKE siseratas on uus ja unikaalne toode turul. Sellega on võimalik treenida rasketel nõlvadel, nagu näiteks Giro Itaalias. SKILLRUNiga võid joosta pool või terve New Yorki maratoni. STERKis on otsustatud kasutada tehnikat selliselt, et kõik treeningud sooritatakse sisseloginuna MYWELLNESS CLOUDi.

Premium kuntosalijäsenyys

Odatavalt head tulemused

STERK on seadnud endale selged eesmärgid nii ruumide kui ka seadmete uuendamise osas. Neil on ka selged ootused liikmete arvu kasvule ja praeguste liikmete liikmestaatuse tõstmisele PREMIUM tasemele. STERKil on ka selge arusaam sellest, et keskus peab pakkuma midagi erakordset võrreldes teiste sama piirkonna jõusaalidega. STERK on ka Qicraft Norway (Technogym maaletooja Norras) näidis- ja referentsklubi.

 

Technogym laadukas juoksumatto

 

Technogym crosstrainer