Spordiklubid

My Fitness

My Fitness AS alustas tegevust 2008. aasta märtsis, avades oma esimese fitnessklubi Tallinnas, Viru Keskuses. MyFitness on kasvanud Eesti suurimaks spordiklubide ketiks, opereerides täna 18 spordiklubi üle Eesti: Tallinnas 13, Tartus 2, Narvas 1, Pärnus 1 ja Viljandis 1 klubi. 2014. aastal toimus laienemine Läti turule ja täna tegutseb Riias 11 MyFitnessi spordiklubi.

MyFitnessi klubides toimub üle 4 500 rühmatreeningu kuus ja valida saab rohkem kui 85 erineva stiili vahel, kus leidub sobilikke treeninguid nii algajatele, kogenenud treenijatele, lastele, noortele, eakatele ning esindatud on maailmas tuntuks saanud programmid nagu LesMills, Zumba, TRX, Body ART jne.

Igas MyFitnessi klubis on hästi varustatud jõusaal, kust leiab kõrge kvaliteediga, kaasaegseid ning professionaalseid Technogymi  jõusaaliseadmeid.  Valikusse kuuluvad Excite seeria kardioseadmed, Selection Pro ja Element+ plokkseadmed, Pure Strength jõuseadmed jne. Lisaks on MyFitness välja töötanud populaarse Studio X treeningu, kus on kasutusel Technogym funktsionaalse treeningu seade Skillmill.

MyFitnessi missioon on inspireerida, motiveerida ja toetada inimesi aktiivsele, tervislikumale ning paremale elustiilile läbi regulaarse liikumise.