Sport

Jokerit – Hartwall Arena – Helsinki

Jokerit TechnogymJokerite spordisaal Hartwall Arenas sai suvel täiesti uue ilme. Technogymi kvaliteetsed jõusaaliseadmed ja tarvikud pakuvad uutmoodi treeningut.

Pärast viimast hooaega soovisid Jokerite mängu- ja füüsilise ettevalmistuse eest vastutavad treenerid töötada välja treeningud väljaspool jääd. Technogymi seadmete Soome maaletooja Qicraft hakkas Helsingi meeskonna koostööpartneriks ja seadis Hartwall Arena spordisaali suvel täiesti uuena sisse. Mängijate käsutuses on nüüd tipptasemel seadmed nii treenimiseks kui ka taastumiseks.

Jokerit

– „Jäähokis on keskkonnal edu saavutamise seisukohast oluline roll. Viimase peal tingimused tagavad, et nii üksik mängija kui ka meeskond jõuavad tippu,” ütleb Jokerite peatreener Jukka Jalonen.

Meeskonna füüsilise ettevalmistuse eest vastutav treener Hero Mali toob esile, et Technogymi seadmed lubavad treenida ka väljaspool väljakut just nii, nagu hokimängijatel on spordiala pärast vaja. Näiteks seadmega Skillmill saab arendada uisutamist nii otse kui ka kurvis. Samal ajal saab mängija ekraaninäidiku kaudu oma jõu ja kiiruse kohta tagasisidet.

– „Kõik seadmed ja tarvikud on viimase peal. Rattad tunduvad mugavad ja on ühtlase takistusega, tõsteseadmed on kvaliteetsed ning kummeeritud põrand lubab saalis hüpata, nii et üldilme on muutunud väga professionaalseks,” kiidab Mali.

Kõrvalasuvast videost kuulete Jukka Jaloneni rääkimas, kui oluline roll on keskkonnal nii meeskonna kui ka üksiku mängija arengus. Videost näete ka, milline on Jokerite uuendatud saal.