Hälsömagasinet Nyköpingis – Esimene BIOCIRCUIT keskus Rootsis
Juba selle aasta aprillis tõime turule revolutsioonilise BIOCIRCUIT ringtreeningu. Peale kuude pikkust katsetamist ja hindamist käivitasime esimese täieliku lahenduse augustis.
Esimesena oli järjekorras Hälsomagasinet Nyköpingis, kus nüüd peale kuuajalist seadmete kasutamist on võimalus vestelda ja küsida, milliseid on olnud väljakutsed, kuidas on BIOCIRCUIT äri mõjutanud ja millised mõtted on tekkinud kasutajatel.
Hälsomagasinet on pakkunud erinevaid ringtreeninguid juba aastaid. Üks nendest on Easy Line, Technogymi endine ringtreeninguformaat.
“Easy Line on olnud edukas, kuna see on sobilik kõigile kasutajatele, kuid leidsime, et on aeg uuendusteks ja järgmine loomulik samm oli digitaalne lahendus, mis on rohkem tehnoloogiliselt arenenud. Biocircuit tundub kasutajasõbralik ja kaasahaarav tänu tehnoloogiale.”
-Sonja Ek, tegevjuht ja omanik.
Hälsomagasinet on pidanud sammu digitaliseerimisega ja kasutanud seda juba aastaid investeerides sinna palju ressursse, et tagada liikmetele parim ja mitmekesine treeningkogemus.
“Tehnoloogia ei tohiks olla keeruline, kuid see hõlbustab ja parandab treeningkogemust. See avab uusi võimalusi liikmetele ja loob lisaväärtust, mis omakorda toob kaasa parema äri ”
– divisjoni juht Linn Lundborg.
Loomulikult tähendas selline otsus palju väljakutseid, nagu näiteks kuidas motiveerida personali ja liikmed kasutama digitaalseid lahendusi ja ennekõike mõista, miks neid tuleks kasutada. Järjepidev koolitus on otsustava tähtsusega et saavutada lühi- ja pikaajaline edu.
Hälsomagasinet on juba varem võtnud kasutusele Technogym Mywellness -süsteemi erinevaid funktsioone, mis loomulikult lihtsustas alustamist BIOCIRCUITiga.
On veel liiga vara teha järeldusi, kas investeering on pikas perspektiivis kasumlik, kuid algus on juba praegu väga positiivne, arvestades nii liikmete kui ka töötajate tagasisidet.
Muutus on alati mitmel viisil raske, näiteks Easy Line demonteerimine oli otsustatud, kuna regulaarseid kasutajaid oli liiga vähe. Siis on ka uue tehnoloogiaga kaasnev normaalne vastuseis. See muutus oli vajalik, kui Hälsomagasinet tahab olla ajaga kaasakäiv ja saavutada tulemusi.
Digitaliseerimine on lihtsam kui arvate, kuna see toimub sujuvalt. Palju muutusi tehakse rakendamise käigus.
BIOCIRCUIT pakub ainulaadseid võimalusi tänu digitaalsetele lahendustele. Muuhulgas põhineb see erinevate resistentsuse tüüpide muutmise võimel, mis põhineb hästi uuritud profiilide põhjal.
Formaat määrab kasutajale sooritusevõime standardid, mitte ainult ei mõõda kui kaua ta vastu peab vaid ka arvestab tempo ja liikumise ulatusega. See annab väljakutse ja aitab areneda, olenemata sellest, kas oled edasijõudnud või algaja.
Kõik kasutajad sooritavad testi, mis kestab 15 minutit. Testi ajal määratakse istme kõrgus, intensiivsus, liikumisulatus, tempo, kiirus ja võimsus (wattides). Kui oled testi lõpetanud, mugandub treeningformaat automaatselt teie isiklikele seadetele. BIOCIRCUIT seab eesmärgid, mis põhinevad teie isiklikel testitulemustel.
Test on ainus koht, kus vajatakse töötajaressurssi, kuna see sooritatakse koos treeneriga. Seejärel vastutus läheb kasutajale ning ta suunatakse ühelt seadmelt teisele 30 minuti jooksul.
Hälsomagasinet käivitab BIOCIRCUIT treeningu iga-aastastel avatud uste päevadel, mis kestavad sügisperioodi alguses 3 päeva. Arukas lüke põhineb mitmel aspektil. Tuleb uusi potentsiaalseid kliente, kes soovivad alustada treenimist peale pikka ja kuuma suve. Lisaks sellele avaldas kohalik ajaleht artikli BIOCIRCUITi kohta, mis lisab tuult tiibadesse.
Nii juhataja Linn Lundborg kui ka tegevjuht ja omanik Sonja Ek ütlesid meile, et BIOCIRCUIT on olnud oluline müügiargument uute liikmete lepingute allkirjastamisel.
“Paljud soovivad, et treening oleks lihtne ja tõhus, kuid see ei kestaks liiga pikalt. Aeg on üks asi, mille põhjal tänapäeval inimesed oma valikuid teevad, kuna see on meile kõigile kallis ressurss. BIOCIRCUIT pakub ka väga madalat lävepakku, kust on hea alustada treeninguga ”
– Linn Lundbord, klubijuhataja.