Uudised

Qicraft Group tugevdab oma positsiooni Rootsi koolitusturul, ostes The Academy

TekstElisa Aunola

PiltQicraft Sweden

Spordisektoris kasvab nõudlus oskuste järele. Tänane koolitusviis erineb oluliselt sellest, milline see on siiani olnud. Tahame kindlustada tulevikku, mitte ainult oma ettevõtte oma, vaid ka oma klientide tulevikku. Qicraft Group tahab olla kaasatud selles vallas, mõjutades ja jagades teadmisi ning kogemusi.

Qicraft Groupil on hea meel peale pikki läbirääkimisi hallata The Academy koolitustegevust. Sellel aastal 20-aastaseks saav The Academy on aastate jooksul saanud üheks tugevaimaks tervise- ja spordikoolituse kaubamärgiks. The Academy on palju panustanud koolitustegevuste digitaliseerimisse, mis on suur eelis kuna Qicraft püüab olla valdkonna tehnoloogilise arengu esirinnas.

Oskusteave on üks Qicraft’i viiest nurgakivist, mis tõi kaasa varasemad SAFE Education and Sports Club Education omandamised. The Academy tegevus koos varasemate omandamistega on seega oluline osa Qicraft’i strateegiast oskusteabe platvormi tugevdamiseks, et luua väärtus klientidele ja partneritele.

The Academy teadmised ja kogemused nii koolitajate kui ka koolitusmeetodite osas on hästi arenenud ja muutuvad ettevõtte tulevases strateegias väga oluliseks osaks.
„Oleme väga uhked, et alustame teekonda The Academyga, et arendada äri, luua sünergiat olemasolevate ettevõtetega ja täiustada meie pakkumisi. Samuti oleme tänulikud, et saame suure teadmiste panga, mis viib meid heaolu ja spordivaldkonna koolituste tulevikule lähemale“, ütleb Qicraft Groupi tegevjuht Farhad Jabbari.

Vähesest aktiivsusest tingitud haigustest on tekkimas epideemia ja ühiskond vajab palju rohkem aktiivseid inimesi. Üksikute inimeste ja kogu ühiskonna aktiivsuse suurendamine on Qicrafti ülesanne ja missioon: „Activating people“.

Teadmiste ja teadlikkuse suurendamine erinevate meetodite ja kanalite kaudu on üks väärtuslikumaid ja mõjukamaid vahendeid tervislikuma maailma poole liikumisel. Qicraft on otsustanud teha kõik endast oleneva, et olla jõud, mis pöörab negatiivse arengu õiges suunas.

„Oleme läbinud pika teekonna The Academyga ja on eriti põnev tegevuse üleandmine Qicraft Groupile. Juba 20 aastat oleme oma töötajatega propageerinud tervislikke eluviise. Usume, et Qicrafti missiooniga „Activating people“ halatakse ja arendatakse The Academyt parimal võimalikul viisil“, ütlevad The Academy endised omanikud.

The Academy 20 aastat ehitatud Helena Arnold, Christina Sivertsson ja Linda Svensson, on läbinud pika teekonna, ja meil on hea meel, et nad on otsustanud jätkata aktiivset äritegevust ja arengut. Qicraft Group omandab 100% ettevõttest, mis jätkab tegevust sõltumatu firmana. SAFE Education ja The Academy on endiselt iseseisvad ettevõtted, mis tegutsevad sõltumatute äriüksustena.

The Academy

The Academys aitame sul areneda tervisespordi ja liikumise instruktoriks. Just see inspireerib meid ja viib meid ühe meie eesmärgi poole: luua hea elu paljudele inimestele.
The Academy asutati 1999. aastal iseseisva professionaalsete koolitajate, õppejõudude ja kõnelejate võrgustikuna. Meie põhiidee on koolitada, pakkuda täiendkoolitust ja inspireerida juhte, treenereid ning juhendajaid tervise- ja spordisektoris. Üheskoos on meil oskused, tahe ja vahendid, mis aitavad teil uutesse kõrgustesse tõusta.
The Academy „Learning for Life” näitab meie vaimset seisundit: terviklikku nägemust haridusest, mis keskendub isiklikule arengule ja vastab kvaliteetsete tööoskuste nõudlusele. Kogu äri läbivad märksõnad on kvaliteet, entusiasm, isiksus ja innovatsioon.

Qicraft

Qicraft on Põhjamaade juhtiv jõusaaliseadmete ja -lahenduste ning valdkonnaga seotud koolituste pakkuja. Meie eesmärk on aidata meie klientidel investeerida kasumlikku äritegevusse ja saavutada parimaid tulemusi spordis ning tervislike eluviiside edendamises. Qicrafti nimi peegeldab turgu, kus me töötame ning meie ambitsioonikaid eesmärke: Qi tähendab energiat ja liikumist, Craft tähendab kvaliteeti ja teadmisi. Meie missioon on „Activating people“, mis juhib meid kõiges, mida me teeme.

Lisainfo saamiseks võtke ühendust Qicraft Groupi tegevjuhi Farhad Jabbariga farhad.jabbari@qicraft.se