Tooted

Pure Strength – treeni reisi ja tuharaid

“Build it up”

Võta meiega ühendust
Qicraft logo

Info

Üldised päringud

+372 6027772

Võib leida nii palju häid põhjuseid, miks treeningutel eraldi tähelepanu pöörata ka tuharalihastele – stabiilsus, jõud, võimsus ja muidugi ka esteetika. Just seepärast olemegi toonud turule uudse ning efektiivse treeningu kontseptsiooni – “Glute Builder Training“.
Viis spetsiaalset masinat (kolm neist uhi-uued), mis on spetsiifiliselt kavandatud antud lihasrühmade treenimiseks ja võimaldavad luua ainulaadse ringtreeningu. Tuginedes koostöökogemusele tipp-atleetide ning -treeneritega, tugevdab Glute Builder Training tuharaid ning jalgu ja loob fantastilise vormi.

Kolm Glute Builder Training kontseptsiooni kuuluvast seadmest (Hip Thrust, Hack Squat ja Standing Abductor) on saadaval alates sellest sügisest ning kaks (Rear Kick ja Standing Leg Curl) kuuluvad juba olemasolevasse valikusse.

Lihtne ja efektiivne – “just build it”

Küsige meilt lisainfot juba täna!

Oleme teile abiks turu trendikaima, atraktiivseima ja tõhusaima treeningruumi loomisel!

Hip Thrust – laserfookusega koht-treening

Pure Strength Hip Thrust defineerib ümber paljude lemmiktreeningu ning võimaldab seda teha väga kompaktsel alal. Suur, vahelduva nurgaga platvorm võimaldab kolme erinevat jala-asendit lihaste mitmekülgseks aktiveerimiseks. Ergonoomiline puusa-pehmendus avaneb lihtsasti küljele, võimaldab kerge ligipääsu ja vähendab soovimatut survet puusadele. Seade on saadaval alates augustist.
Mõõdud (PxLxK, cm): 177 x 110 x 99

Standing Abductor – maksimeeri lihaste aktiveerimine

Pure Strength Standing Abductor’i spetsiaalne “physio cam” ning ankrud kummilintide kinnitamiseks võimaldavad optimaalse lihaste aktiveerimise läbi kõikide liigutuse faaside. Suured pehmendused ning käepidemed garanteerivad super-mugava kasutuse igaühele ning eemaldavad vajaduse täiendavate seadistamiste järele. Seade on saadaval alates oktoobrist.
Mõõdud (PxLxK, cm): 172 x 91 x 158

Hack Squat – perfektne tööriist alakeha treenimiseks

Kasuta kõiki kükkimise eeliseid uuel Pure Strength Hack Squat seadmel. Automaatne pidur ning suur jalgade platvorm võimaldavad ohutult sooritada mitmeid erinevaid variatsioone kükkidest.  Lisa kummilindid koos ankrutega tuunimaks koormust just selleks vajalikule tasemele. Seade on saadaval alates oktoobrist.
Mõõdud (PxLxK, cm): 269 x 184 x 179

Standing Leg Curl – kogu ahel on oluline

Mis puudutab tuharalihaste treeninguid, siis on ka reie tagaosa treenimine väga oluline. Pehmenduste paiknemine pikendab seistes jala kõverdamisel puusaosa, kaitseb selga ning suurendab lihaste aktiveerumist. Edasijõudnud kasutajad saavad kasutada välist abi ektsentriliseks treenimiseks.
Mõõdud (PxLxK, cm): 122 x 105 x 129

Rear Kick – vabasta potentsiaal jalgades

Pure Strength Rear Kick biomehaanika ning ruumikas platvorm on disainitud võimaldamaks mitmekülgset tuharalihaste ja ülejäänud alakeha lihaste aktiveerimist. Unikaalne liikumisrada kaasab üheaegselt mitmed liigesed. Body-Print süsteem (ultra-tõhus pehmendus) puusadele ning tugi jalgadele tagab selle, et kehal on mugav ja see püsib harjutuste vältel stabiilne.
Mõõdud (PxLxK, cm): 112 x 133 x 165

Võta meiega ühendust
Qicraft logo

Info

Üldised päringud

+372 6027772