Technogym MyRun jooksulint koos Live rakendusega

Korduma Kippuvad Küsimused – MyRun

Tagasi MyRun lehele

Millistes tahvelarvutites toimib Technogym Live rakendus?

Technogym Live rakendus on saadaval  Apple iPad ja Android tahvelarvutitele. Soovitame rakendust otsida tahvelarvutiga juba eelnevalt vastavast veebipoest kindlustamaks sobivust.
Sobivad iOS tahvlid: iPad tahvlid  iOS12 või hilisema versiooniga. iPad Pro 12.9″ esimene ja teine põlvkond toetavad mõlemad Technogym Live rakendust, kuid oma suuruse tõttu ei saa neid kinnitada MyRun ekraani alusele.
Sobivad Android tahvlid: Technogym Live on toimiv Android 6.0 ja hilisemate versioonide puhul, mis toetavad Bluetooth® 4.0 and ning Google Play veebipoodi (Huawei pole toetatud). Näiteid sobivatest tahvlitest: Samsung Galaxy Tab S6 Lite, Lenovo Tab M10 FHD Plus.

Kuidas ühendan oma tahvelarvuti MyRun’iga?

Võimalda lihtsalt Bluetooth® ühendus oma tahvlis, aseta see MyRun ekraani alusele ning käivita Technogym Live rakendus. Treeningu valimine suunab ühendamisele jooksurajaga ja saad nüüd valida oma MyRun’i.

Kuidas ühendan pulsivöö, näiteks Polari?

Pulsivöid saab ühendada Technogym Live rakendusega puudutades südamekujulist ikooni avalehel. Kui ühendamine on esimest korda toimunud, siis edaspidi toimub see juba automaatselt.

Kuidas näen oma treeningute ajalugu?

Eelnevalt läbitud treeninguid näeb Activity keskkonnas klõpsates vastavat ikooni Settings ikoonist paremal. Selles keskkonnas kuvatakse nii sise- kui välitreeninguid. Viimaste osas kuvatakse Garmin ja Strava keskkonna kaudu salvestatud treeningud peale seda, kui need keskkonnad on ühendatud Connections osa kaudu Settings alalõigus.

Kas on võimalik mängida Spotify sisu samal ajal treeningutega?

Spotify rakenduse (tuleb paigaldada eraldi) sisu saab mängida samal ajal Technogym Live sisuga – välja arvatud Sessions treeningute puhul, millega kaasneb treeneri poolne hääl-juhendamine.

Kas saan oma tahvlit laadida samal ajal treeningutega?

Jah! MyRun ekraani tagaosas asub USB pesa, mida saab kasutada nii Apple kui Android tahvlite laadimiseks kasutades nende seadmete laadimiskaableid.  Sel viisil on võimalik rahulikult treenida, muretsemata tahvelarvuti aku täituvuse pärast!