Uudised

MyRun – kodujooksulintide testivõitja

Technogym MyRun jooksulinti on mitmetes 2020.a kodujooksulintide võrdlustes tunnustatud kategooria parimana. Tegime alljärgnevalt väikese kokkuvõtte kolme valitud ja maineka väljaande tulemustest.

Juhtiv UK tehnoloogia ning elustiili portaal T3.com nimetab MyRun’i parimaks spordiklubi tasemel kodujooksulindiks. Tuuakse esile märkimisväärset omaduste hulka, mida kompaktne seade suudab sisaldada. Kiidetakse mitmeid mainekaid disainiauhindu võitnud imeilusat ja kompaktset kuju. Märgitakse ära ka profikasutusse mõeldud jooksulintide omadusi, näiteks 12% tõusunurga seadmise võimalus ning jooksuraja pinna vetruvuse kohandumist jooksustiiliga.

Loe kogu teksti parimate jooksulintide kohta / T3(inglise keeles).

Tunnustatud tehnoloogiaülevaadete koostaja Expertviews  tõstab MyRuni esile samuti parima spordiklubi tasemel kodujooksulindina. MyRun saab kiita stiilsuse eest – lõpuks ometi üks kodukasutusse mõeldud jooksulint, mis näeb tõeliselt hea välja. Lausa nii hea, et selle võib vabalt jätta külalistele imetlemiseks ega pea nende eest garaaži peitma.

Expertviews toob esile, et lisaks kenale väljanägemisele on MyRun’il ka samavõrra sisukust, mis küünib fitnessklubidesse mõeldud jooksulintide standarditeni.  Näiteks hinnatakse Running rate” -omadust, mille eesmärgiks on parandada jooksu tõhusust. MyRun tuvastab kasutaja sammusageduse ning oskab valida koguni Spotify nimekirjast lugusid muusikaga, mis klapivad jooksurütmiga. MyRun on ka uskumatult nutikas ja keskkonnasõbralik, kuna lülitub näiteks automaatselt sisse, kui sinna peale astuda. 

Vaata kogu testi parimaid / Expertviews

Coach Magazine  nimetab MyRun’i kokkuvõttes parimaks kodujooksulindiks. Arvustuses kiidetakse MyRuni lisaks heale jooksutunnetusele ka selle poolest, et  see paneb jooksja end arendama. MyRun rakenduse kaudu saab kasutaja luua personaalse harjutusprogrammi ning jälgida jooksmise efektiivsust kasutaja jooksutehnika analüüsimise läbi.

MyRun’i võib ühendada ka  Zwiftiga, kus kasutaja võib koos teiste kasutajatega võistu joosta. Ühilduvus Stravaga tagab kasutajale selle, et võib joosta väljas tehtud treeninguid uuesti läbi või kaardil plaanitud trasse pidi sees jooksulindil.

Vaata kogu testi parimaid / Coach Magazine

 

Loe lisaks MyRun toote kodulehelt:

Technogym MyRun Black jooksurada
Võta meiega ühendust
Qicraft logo

Info

Üldised päringud

+372 6027772