Tooted

Esitleme Selection 900

TekstMonica Pärno

PiltTechnogym

Juba ligi 20 aastat on Technogymi Selection tootesari olnud valdkonna teerajaja, mis on kehtestanud standardi jõusaaliseadmete biomehaanikale, kasutajasõbralikkusele, mugavusele ja disainile. Kuidas on võimalik maailma kõige kopeeritumaid, kasutatud ja katsetatud seadmeid veelgi paremaks muuta?

Vastus on Selection 900. Uus plokkseadmete sari. Innovatiivne disain, mugavus ja kasutajasõbralikkus on Technogym Selection 900 tootesarja tunnused. Täielik valik plokkseadmeid, mis on mõeldud kõigile kasutajatele alates algajatest kuni professionaalideni.

Selection 900 tootesari on ühendatud UNITY MINI ekraaniga intuitiivse kasutajaliidese abil, mis võimaldab tõhusat jõutreeningut.

Avasta Selection 900 tootesari ja sinu treenimisharjumused muutuvad igaveseks!


DISAIN JA KVALITEET
Uus materjal pingil ja seljatoel muudab treeningu mugavamaks. Uus materjal on vastupidav ja talub kulumist veel paremini.

Uus ja vastupidav metalne kaalupaki kaitsekate ja võimalus lisada seadmetele numbrid, muudavad kasutajale treeningu mugavamaks ning lihtsustavad treenerite kui ka jõusaali töötajate tööd.

Logo värvus on muutunud kollasest hõbedaseks, et see sulanduks paremini kõikidesse võimalikesse keskkondadesse ja peegeldaks paremini Premium taset.

Igal seadmel on ühesugused stiilsed ja käepärased hoidikud isiklike esemete jaoks.

PAREMAD OMADUSED

Igal seadmel on visuaalne helekollane tähis, nii et isegi kogenematud kasutajad saavad ilma treeneri abita trenažööri hõlpsasti õigesse asendisse seadistada.

INNOVATIIVNE TEHNOLOOGIA

UNITY MINI – personaalne treener – plokkseadmete esimene virtuaalne treener. Tänu täiustatud treeningujuhistele ja tagasisidele võimaldab see turu kõige tõhusamat ning huvitavamat treeningut. UNITY MINI salvestab automaatselt kasutaja treeningtulemused tema mywellness kontole.

UNITY MINI – 7-tolline värviline puuteekraan, mis on ühendatud Wi-Fi’ga.
STRENGTH PILOT (ülemisel pildil) muudab treeningu tõhusamaks juhtides korduste arvu, tempot ja puhkepause.

START – ALUSTAMINE
Treeningandmete salvestamiseks ja programmide allalaadimiseks on saadaval mitmeid erinevaid sisselogimisvalikuid.

ALATI ÜHENDATUD
Kõik treeningandmed salvestuvad automaatselt (kui kasutaja on sisse loginud) kasutaja mywellness kontole.

TESTI
Erinevad testimisvõimalused, sealhulgas jõud, liikuvus ja tempo.

MITTE KUNAGI ÜKSI
GUIDE ME – funktsioon annab alati kasutajale juhiseid selle kohta, kuidas liigutusi võimalikult hästi teha.

RINGTREENING
CIRCUIT TRAINING – võimaldab tõhusamat, vahelduvat ja lõbusamat treeningut.